O nás

0 +

let zkušeností

o táboře bonětice

Areál tábora v Boněticích

Rekreační areál Bonětice se v posledních letech stává stále více vyhledávaným místem pro konání akcí nejrůznějších typů – dětské letní tábory, školy v přírodě, firemní akce i soukromé oslavy. Důvodem je nejspíš jedinečná kombinace klidu v rozmanité přírodě a zároveň dokonalého zázemí.

Rekreační areál Bonětice se nachází v těsné blízkosti stejnojmenné vesnice (okres Tachov, cca 50 km na západ od Plzně). Areál leží uprostřed borového háje v Přírodním parku Valcha. Lemuje ho Bonětický rybník (32 ha), jehož krása vyniká zejména při západech slunce sledovaných z vyvýšené terasy s krbem. Pro romantické duše i sportovní nadšence jsou k dispozici i lodičky a šlapadla. 

Rozlehlý táborový komplex zahrnuje chatky pro konání dětských letních táborů o kapacitě až 220 dětí. Kompletně zrekonstruované objekty, které se v současné době pronajímají pro firemní, školní či soukromé akce, mají kapacitu 54 míst. Jsou vytápěné a ve všech se nachází vlastní sociální zařízení (WC a sprcha, někde i pračka).

V areálu se dále nachází kuchyň s velkou jídelnou, hřiště a ohniště s posezením. Příjemnou alternativou pro trávení letních večerů v tomto areálu je venkovní pergola s krbem, kterou lze rovněž využít i pro venkovní výuku či oslavy pod širým nebem.   

Milovníci koní ocení možnost jízdy na koních, které mají stáje i cvičiště pro začátečníky přímo v areálu.

Rekreační areál Bonětice je ideální volbou pro konání škol v přírodě. Leží uprostřed borového háje v Přírodním parku Valcha a lemuje ho Bonětický rybník, kde mají děti možnost jezdit se záchrannými vestami na lodičkách.

média

Napsali o nás

Za celou tu dobu, co pořádáme dětské tábory, o nás novináři napsali spoustu pěkných článků. Zde vybíráme ty nejzajímavější 🙂

Připojte se k nám na sociálních sítích a nezmeškejte žádnou zábavu ani informaci! Sledujte nás a buďte v obraze.

Kontakty

Telefon

608473911 (Pavel Botek)

Email

taborbonetice@seznam.cz

Adresa

Bonětice ev. č. 61
348 02 Stráž

Povinné info

Firma: Dětský tábor Bonětice s.r.o

Sídlo: Bonětice ev. č. 61, 348 02 Stráž

IČ: 27972500

Obchodní rejstřík:

Spisová značka: C 19451/KSPL Krajský soud v Plzni

Zapsáno: 19. únor 2007